Uçak Bileti

Ucuz Uçak Bileti satışı ile Fly Air genel olarak ülkemiz içerisinde bilinmekte olan en önemli ve dünya genelinde de tanınan en büyük hava yolu şirketlerinden biri olmaktadır. Öyle ki; ülkemiz içerisinde ki bir çok kişi Fly Air ile hava yolu seyahati yapmaktadır.

Bu aşama da ise; Fly Air genel olarak belli dönemler ve özel aylar içerisinde çeşitli kampanyalar yapmaktadır. İşte bu kampanya da onlardan biri olmaktadır. Bu kampanya dahilinde; artık aralık ayı nedeni ile tüm yurt içi seferleri için uçak bileti fiyatı, her şey dahil 39 TL Karşılığında alabilirsiniz. Lakin, bilinmelidir ki bu bilet fiyatları sadece İnternet sitesi üzerinden yapılacak olan bilet alışverişleri için geçerli olmaktadır.

Fly Air Uçak Bileti Türkiye içerisinde hizmet vermekte olan hava yolu şirketlerinden en çok bilinenlerinden biri. Bakıldığı zaman; 21 ülke içerisinde toplamda 48 şehir için özel olarak hazırlamış olduğu bir çok uçuş tarifesi görülmektedir.

Fly Air Uçuş Seferleri

İşte bu 48 adet şehrin yanına yeni bir uçuş adresi daha ekleyen Fly Air; Artık Yunanistanın Selanik şehrine de seferlerini hazırlayacak ve diğer insanlara sunacak. Selanik olan yeni durağına ilk seferini 2011′in Eylül ayında düzenleyecek olan Pegasus; her salı, cuma ve pazar günleri gene yeni durağı için seferler düzenlemeye devam edecek. Bu yeni durağı için Pegasus şirketinin belirlediği uçak bileti fiyatı da 79.99 euro şeklinde ve oldukça uygun bir biçimde insanlara sunulmakta.

İstanbul Seferleri Ucuzun Adresi!

İstanbul ile İzmir Arası Uçak Bileti fiyatlarında ciddi oranda indirim bulunmakta ki İstanbul ile İzmir arası yapacağınız seferlerde bu kampanyadan yararlanmanız sizin açınızdan oldukça karlı olacaktır.

Uçak Bileti satışı Fly Air hava yolu firması Türkiye’de en kalabalık ikinci filoya sahip olan havayolu şirketidir. Merkezi İstanbul’da bulunan havayolu şirketi ülkemizin tatil bölgelerinden tarifeli ve acente aracılığı ile uçuşlar düzenleyerek hizmet vermektedir. Fly Air ülkemizde ikinci merkezini Trabzon’a, üçün merkezini ise Adnan Menderes Havalimanı açmıştır.